Řeknu Vám, proč právě já ...

Přes 11 let praxe

Webové stránky jsou mým koníčkem i živobytím více než 11 let. Vytvořil jsem nespočet webů, nasbíral spoustu zkušeností a jsem připraven je využít pro tvorbu vašich webových stránek!

Web na míru požadavkům

Netvořím weby na žádném opensource systému. Dostanete skutečně řešení na míru a jenom pro vás. Přizpůsobené vašim potřebám i zákazníkům a samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky.

Pokročilé technologie

Při výrobě webů využívám pokročilé technologie. Používám léty osvědčené PHP, dále TypeScript a celou řadu inovativních technologií, které mají dobrou podporu v různých prohlížečích.

Pojďme se spojit

Pojďme se spojit, vytyčit si cíle, stanovit priority a vytvořme společně jedinečný web, který bude vaší vizitkou!

Stačí, když mi sdělíte své myšlenky, nápady, představy. Já je poté vnesu do multimediálního světa, díky němuž se dostanete do podvědomí klientů, návštěvníků, diváků.

Vše budeme samozřejmě řídit spolu. Poradím vám, jak nejlépe zefektivnit vaše představy, ukážu vám, jaké možnosti ve virtuálním světě máte. Společně dosáhneme toho nejlepšího.

Ve fázi tvoření bude fungovat testovací adresa, na které uvidíte celý proces jen vy. Budeme vše pilovat a zdokonalovat a až vy sami řeknete „spusťte to“, pochlubíme se výsledkem.

 

Jak taková realizace probíhá?

1

Úvodní dokumentace

Po úvodní debatě, co by Váš projekt měl obsahovat, si vytvoříme spolu dokumentaci, která bude podchycovat veškeré Vaše požadavky.
2

Vidíte veškerý progres

Bude Vám poskytnuta unikátní a heslem chráněná URL adresa, pod kterou budete vidět celý vývoj a rovněž budete moct do dané aplikace zasahovat a to pomocí tiketovacího systému.
3

Můžeme pouštět

Po veškerých procesech schvalování Vaší strany, máme zelenou pro spuštění Vaší aplikace!